logo

STUDIO Foto-Video

Jan Przybylski

Fotoreportaż Ślubny

Kilkunastoletnie doświadczenie nauczyło nas profesjonalnego podejścia i odpowiedzialności za utrwalenie tak szczególnego, wyjątkowego i niepowtarzalnego wydarzenia jakim jest uroczystość ślubna i weselna. Wiedzę jaką posiadamy pozwala nam na zaproponowanie Państwu wielu opcji jak i dostosowanie się do oczekiwań Pary Młodej. Jesteśmy firmą żywo reagująca na nowe tendencje i trendy w fotografii ślubnej, dlatego otrzymują Państwo zawsze materiał nowoczesny i w najwyższej jakości.

Fotografując uroczystość ślubną i weselną działamy w sposób kulturalny, dostojny nie zakłócający tak ważnych i wyjątkowych wydarzeń, a w szczególności nie zakłócający liturgii mszy świętej. Nie zauważycie obecności fotografa i będziecie zaskoczeni ilością ujęć jakie otrzymacie. Oczywiście posiadamy również ważne pozwolenia na fotografie w obiektach sakralnych podczas obrzędów liturgicznych.

Fotoreportaż Ślubny to nie tylko profesjonalna fotografia ślubna w skład której wchodzi ceremonia zaślubin, zdjęcia w kościele, zdjęcia usc, przyjęcie weselne, oczepiny, zabawy weselne, ale również są to zdjęcia z przygotowania do wesela, zdjęcia studyjne czy zdjęcia plenerowe.

Zdjęcia studyjne wykonujemy w naszym STUDIO FOTO-VIDEO w Barcinie z użyciem profesjonalnego oświetlenia studyjnego i przy bogatym wyborze teł fotograficznych.

Zdjęcia w plenerze to wspaniała zabawa, dużo śmiechu, a równocześnie przeżycie czegoś niepowtarzalnego, wyjątkowego, w ciekawych miejscach, pięknej scenografii i aranżacji. Plenerowe zdjęcia ślubne tradycyjnie wykonywane były w dniu ślubu. Z naszego doświadczenia wynika, że jeśli nie jest to konieczne, lepiej wykonać taką sesję kilka dni przed lub po ślubie. Znamy kilka urokliwych miejsc w Barcinie i okolicach, które możemy zasugerować. Otwarci też jesteśmy na wszelkie sugestie, sesję możemy wykonać w dowolnie wybranym przez klientów miejscu.

Zdjęcia wykonywane są za pomocą profesjonalnych aparatów Canon oraz Nikon z bogatą ofertą wymiennych obiektywów.

Końcowym efektem naszej pracy jest wspaniały Fotoreportaż Ślubny.

W zależności od wyboru oferty otrzymują Państwo materiał zdjęciowy w postaci:

- Tradycyjnego Albumu Fotograficznego

- Fotoksiążki

- Zdjęć na płycie CD/DVD

- Prezentacji multimedialnej na płycie DVD z podkładem muzycznym